Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Зеленський створив робочу групу для протидії загрозам газопроводу Південний потік-2

південний потік 2

Президент Володимир Зеленський ініціював створення робочої групи по зменшенню окремих загроз у сфері безпеки та в енергетичній сфері через будівництво магістральних газопроводів в обхід України.

Відповідне розпорядження №545/2021-рп було опубліковано на сайті президента України у четвер.

«З метою підготовки пропозицій відносно заходів по уникненню та мінімізації негативних наслідків для держави у зв’язку з будівництвом магістральних газопроводів в обхід України… Створити робочу групу для напрацювання пропозицій по окремим загрозам у сфері безпеки і в енергетичній сферах України і затвердити її персональний склад», — йдеться в розпорядженні.

До складу робочої груп увійшли голова СБУ Іван Баканов, керівник офісу президента Андрій Єрмак, міністр енергетики Герман Галущенко, голова НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, секретар РНБО Олексій Данилов та інші. Керівник робочої групи має право залучати в установленому законом порядку до роботи в групі представників наукових установ, органів виконавчої влади, незалежних експертів та членів суспільних об’єднань.

Розпорядження вступає в дію з моменту його публікації.

Разом з тим Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наголосив, що США та Німеччина повинні поквапитися у наданні реальних гарантій щодо «Північного потоку 2», адже Росія наразі вже створює тиск на газовому ринку Європи.

Обратный звонок