Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Зеленський повідомив про зниження ПДВ на бензин та дизель.

Бензин

Президент України Володимир Зеленський оголосив про введення податкових канікул в країні. Програма «економічного патріотизму» мати (в собі) зниження податкового навантаження на бізнес і зменшення числа перевірок. Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на прес-службу Президента України.

Бензин

Як заявив у своє відеозверненні Президент, програма покликана надати підтримку вітчизняному бізнесу і стимулювати локалізацію виробництва в Україні.

«Цільові програми підтримки окремих галузей. Зменшення податкового навантаження на бізнес та обмеження перевірок. Це стимули для залучення коштів населення в бізнес і банківську систему. Зниження ПДВ на бензин і дизель. Це дозволить знизити ціни на заправки. Наша мета — здобуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці», — зазначив Володимир Зеленський.

23 лютого, за словами глави держави, у нього відбудеться зустріч з представниками ТОП-50 великого бізнесу.

«Всі вони повинні залишитися в Україні. Їхні підприємства знаходяться на українській землі. Яку захищають наші військові. Отже, і бізнес повинен захищати нашу економіку, Фінанси, створювати робочі місця. Підіймати та зміцнювати Україну. Разом. Кожен на своєму фронті».

Нагадаємо, що роздрібні ціни на бензин і дизельне паливо в Україні 18 лютого 2022 року порівняно з попереднім торговим днем знову підвищилися. Ціна на автогаз не змінилася.

Обратный звонок