Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Зеленський підписав указ, який вводить в дію рішення РНБО з енергетичних загроз

псо

Президент Володимир Зеленський підписав указ, який вводить в дію рішення РНБО від 30 липня «Про заходи з нейтралізації загроз в енергетичній сфері».

Два тижні тому уряд перевіряв обґрунтованість та прийнятність параметрів стимулюючого регулювання для обленерго. Окрім того, в указі РНБО вказані вимоги щодо аналізу структури власності всіх обленерго та встановлення  їх реальних кінцевих бенефіціарних власників.  Також має бути здійсненна перевірка відокремлення обленерго від постачання електроенергії.

За указом Кабміну мають бути внесені на розгляд Верховної ради законопроект в якому йдеться про корпоратизацію державного підприємства «Енергоатом». Також підлягає змінам законопроект, який регламентує передачу та погашення боргових зобов’язань облгазів перед оператором газотранспортної системи, проект закону про екологізацію української енергосистеми. Мають бути внесені зміни ще до двох законопроектів: про поступовий перехід до економічно обґрунтованої ціни на електроенергію для побутових споживачів та про створення енергетичної біржі для продажу електроенергії за двосторонніми аукціонами.

Рада національної безпеки і оборони контролює ситуацією на українському ринку електроенергії, задля забезпечення стабільності і виходу з кризи.

Обратный звонок