Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Зеленський наполягає на негайному закриті проекту «Північний потік – 2»

Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявляє про необхідність невідкладного запровадження санкцій проти РФ за визнання незалежності непідконтрольних українському уряду окремих районів Донецької та Луганської областей, зокрема повної зупинки реалізації проєкту газопроводу «Північний потік-2». Про це він заявив під час спільного з президентом Естонії Аларом Карісом брифінгу, передає Інтерфакс-Україна. 

Зеленський

«Європа і світ не можуть допустити повторення тих трагічних помилок, яких було допущено в Грузії у 2008 році. Ми погодилися із необхідністю негайного введення санкцій за черговий акт агресії проти України. Ці санкції мають включати повну зупинку «Північного потоку-2», – сказав він. 

Нагадаємо, ввечері 21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав указ про визнання незалежності так званих «Донецької та Луганської народних республік» і доручив Збройним силам РФ виконувати функції «з підтримання миру зокрема в «Л/ДНР», повідомляє Бізнес Цензор. 

Через це президент США Джо Байден підписав указ щодо санкцій у зв’язку з визнанням Росією самопроголошених «Донецької та Луганської народних республік». Указом забороняються інвестиції у так звані «Л/ДНР», а також імпорт у США будь-яких товарів, послуг або технологій із цих регіонів. Крім того, цей указ дає можливість накладати санкції на будь-яку особу, яка вирішила діяти в самопроголошених республіках. Зазначається, що все майно та частки у майні, що перебувають у США або надалі потрапляють до США, що належать особам, пов’язаним із так званими «Л/ДНР» будуть заблоковані.

Обратный звонок