Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Збори акціонерів «Укрнафти» скасовуються – голова «Нафтогазу» Вітренко

Збори акціонерів ПАТ «Укрнафта», які мали відбутися в четвер, скасовано, повідомив голова правління «Натогаз України» Юрій Вітренко.

«Не буде зборів акціонерів «Укрнафти», не хвилюйтеся», — заявив журналістам Юрій Вітренко за 20 хвилин до запланованого початку зборів.

Попередні збори, які мали відбутися 30 листопада, було скасовано через відсутність кворуму. Для участі в зборах зареєструвався всього лише 1 % від загальної кількості акціонерів «Укрнафти».

На цих зборах мало розглядатися питання розділу активів  «Укрнафти» між НАК «Натогаз України» та міноритарними акціонерами – Ігорем Коломойським та його партнерами.

«Аргументація необхідності розділення «Укрнафти» включає підготовку «Нафтогазу» до публічного розміщення акцій, залучення міжнародних партнерів, реалізацію ресурсного потенціалу «Укрнафти». «Нафтогаз» вважає, що це буде простіше зробити, якщо  «Укрнафта» не буде пов’язана з Ігорем Коломойським», — роз’яснили в НАК.

Розділ компанії також ускладнений судовим спором між «Укрнафтою» та «Нафтогазом України» про декілька мільярдів куб м природного газу та міжнародним арбітражем з міноритаріями.

НАК «Натогаз України» належить 50 % + 1 акція «Укрнафти», 42 % акцій належить групі компаній, пов’язаних з Ігорем Коломойським.

Обратный звонок