Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Рада нацбезпеки США згідна з позицією Байдена стосовно непідтримки санкцій проти «Північного потоку–2»

Законопроект Теда Круза про нові санкції щодо «Північного потоку – 2» лише утруднить стримування Росії від нових загроз в сторону України, вважають в адміністрації США.

«Цей законопроект не стримає агресію Росії та не захистить Україну. Навпаки, він підірве наші зусилля по стримуванню Росії та позбавить США та їх союзників тих важелів, які вони мають на даний момент», — заявила представник Ради національної безпеки Емілі Хорн.

Голосування по законопроекту Теда Круза має відбутися 13 січня після обіду. Для його прийняття буде необхідно зібрати 60 голосів.

В грудні республіканець Тед Круз домігся проведення до 14 січня голосування поправки в оборонний бюджет США стосовно санкцій проти «Північного потоку – 2». Натомість Круз пообіцяв, що не буде перешкоджати затвердженню Сенатом запропонованих Джо Байденом кандидатур на державні пости.

Нові санкції проти газопроводу «Північний потік – 2» не були враховані в прийнятому бюджеті.

Документом передбачається введення санкцій щодо організацій, які мають відношення до проектування, будівництва та експлуатації газопроводу, а також деяких їх співробітників.

Раніше стало відомо, представник Держдепу Нед Прайс повідомляв, що хоча США проти реалізації ПП2, все ж введення нових санкцій лише ослабить стосунки США з союзниками та не дасть змоги стримувати Росію від агресивних дій в сторону України.

Обратный звонок