Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Юрій Вітренко заявив про збитки у 105 млрд. грн «Нафтогаз України»

витренко
витренко

Юрій Вітренко, який очолив «Нафтогаз України в кінці квітня цього року, піддав різкій критиці звіт про результати роботи «Нафтогазу України» в першому кварталі  поточного року. Новий голова правління стверджує, що реально компанія спрацювала зі збитком у 105 млрд. грн. А прописані у звіті цифри прибутку у 12,6 млрд. грн. є нічим іншим, як мильною бульбашкою.

             

Юрій Вітренко наголосив, що звіт за І квартал, який був підготовлений попереднім керівництвом кампанії, не був перевірений аудиторами належним чином. Такі висловлювання наведені у заяві очільника державної компанії, яку поширила пресс-служба «Нафтогазу України».

              Очільник НАКу стверджує, що у звіті безпідставно не були враховані борги теплокомуненерго перед кампанією за спожитий газ, і також борг самої кампанії перед «Укрнафтою», за поставлений газ. При цьому високопосадовець вважає, що «Укрнафті» борг за відібраний у попередні періоди газ, прийдеться повертати у цінах на сьогоднішній період, тобто щонайменше в півтора рази вищій, ніж ціна на час  його споживання.

              Викликає здивування така турбота голови правління НАК «Нафтогаз України» про інтереси «Укрнафти», адже  остання ще не висловлювала своїх претензій про повернення боргу, і при цьому майже половина пакету її акцій належить приватним акціонерам.

              Після такого критичного спічу на адресу попереднього керівництва, голова НАКу «Нафтогаз України» запевнив, що зробить вже найближчим часом очолювану ним кампанію реально прибутковою.

Обратный звонок