Укр

/

Eng
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 27.10.2021, опт :  A-95 — 36 440 грн;  ДП — 30 390 грн;  Авто газ — 31 650 грн.   Роздрібні ціни 27.10.2021: A-95 — 30.89 грн;  ДП — 29.79 грнАвто газ — 17.99 грн.   

Влада Судану веде переговори про зняття блокади експорту нафти

судан

Міністр нафти та енергетики Судану Гадіан Алі Обаїд  повідомив, що влада веде перемови з протестувальниками про зняття портової блокади у місті Порт-Судан на сході країни, яка зупинила постачання південносуданської нафти. Судан докладає зусиль для розв’язання проблеми закриття портів.

За даними на 25 вересня у Судану залишилося запасів палива всього на 10 днів, і портова блокада може привести до того, що пошкодження зазнають найважливіші трубопроводи, по яких експортується нафта з сусіднього Південного Судану.

Демонстранти, які незадоволені частиною мирної угоди, яку перехідний уряд Судану намагається укласти з опозиційними рухами та повстанцями, змусили призупинити деякі операції на узбережжі Червоного моря. Але як і раніше функціонує інший трубопровід, який використовується для експорту сирої нафти з Південного Судану, але він дуже вразливий, а протестувальники не дозволяють здійснити відвантаження нафти з судна.

Радник прем’єр-міністра Судану Абдалли Хамдока у п’ятницю 24 вересня звинуватив невстановлені сили у використанні цих протестів для заподіяння шкоди економіці та чинення тиску на перехідний уряд, який править після повалення диктатора Омара аль-Башира у 2019 році.

Потенційний збиток від тривалої зупинки оцінюється більш ніж в 1 млрд доларів.

Обратный звонок