Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Військові Великобританії будуть допомагати розвозити паливо по АЗС

великобританія

Після затвердження міністерством оборони Великої Британії офіційного запиту про допомогу британські військові почнуть доправляти бензовози на АЗС.

Міноборони Британії одержало запит по програмі «Допомога військ цивільному населенню» в понеділок, а вже у вівторок він був схвалений. Війська ще раніше були приведені в стан підвищеної готовності через паливну кризу.

Усі військові водії мають права категорії С, що дозволяє кермувати автомобілями масою більше 7,5 тон. Окрім того вони пройдуть трьохденне тренування, щоб навчитися керувати бензовозами.

Доставляти паливо буде близько 150 військовослужбовців. Відомостей, в які регіони Британії вони направляються поки що не має.

Лідер британський лейбористів у вівторок звинуватив уряд Великобританії в створенні хаосу та невмінні ліквідувати паливну кризу. Також він закликав прем’єр-міністра Бориса Джонсона надати ключовим працівникам особливий доступ до запасів палива, щоб збільшилася ефективність їх роботи.

Після Brexit Велика Британія зіткнулася з нестачею водіїв бензовозів, бо багато з них залишили межі країни. А пандемія коронавірусу ускладнила одержання водійських прав. Тепер в країні спостерігаються перебої з поставками палива. Це в свою чергу впливає як на доставку продуктів в магазини, так і на роботу лікарів та вчителів.

Обратный звонок