Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Великобританія надасть Україні 88 млн фунтів для енергонезалежності

Енергонезалежність

Велика Британія оголосила про надання допомоги Україні в розмірі 88 мільйонів фунтів стерлінгів для підтримки стабільного державного управління та енергетичної незалежності, пише Європейська Правда.

Енергонезалежність

Як повідомляє «Європейська правда», про це йдеться у повідомленні британського уряду напередодні візиту прем’єр-міністра Бориса Джонсона в Україну.

Велика Британія бере активну участь у захисті верховенства права в Україні та боротьбі з корупцією, що зміцнило здатність країни протистояти зловмисному та антидемократичному впливу. Нове фінансування у розмірі 88 мільйонів фунтів стерлінгів, у тому числі з Фонду належного управління Великої Британії, про яке було оголошено сьогодні, підтримає цю роботу та допоможе зусиллям щодо зниження залежності України від постачання енергоресурсів із Росії, — йдеться у повідомленні.

Борис Джонсон у вівторок вирушить до України для переговорів з президентом Володимиром Зеленським, оскільки напруженість на кордоні країни з Росією продовжує зростати, зазначається у повідомленні.

За даними джерел, Джонсон та глава уряду Польщі Матеуш Моравецький планують оголосити про створення нового формату співпраці з Україною під час візиту в Київ.

Як повідомлялось, у понеділок у британський парламент було внесено новий законопроєкт, який посилить і розширить режим санкцій у відповідь на агресію Росії проти України. У британському уряді його назвали «найжорсткішим санкційним режимом«.

Обратный звонок