Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Великобританія надасть Україні $2,7 млрд дол на інфраструктуру та енергетику — Зеленський

Україна-Великобританія

Великобританія виділить ще майже 2 млрд фунтів стерлінгів ($2,7 млрд) на британсько-українські інфраструктурні та енергетичні проекти, повідомляє Бізнес Цензор.

Україна-Великобританія

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський після переговорів із прем’єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном, передає Інтерфакс-Україна.

Крім коштів для військово-морського флоту України, Великобританія виділяє ще майже 2 млрд фунтів стерлінгів на реалізацію спільних з Україною конкретних взаємовигідних проектів в інших сферах, зокрема інфраструктури та енергетики, 

– сказав Зеленський

У свою чергу Джонсон зазначив: «Сьогодні я оголосив про додаткові 88 млн фунтів британського фінансування на підтримку системи належного управління та енергетичної незалежності України».

Як повідомлялося, минулого тижня Верховна Рада ратифікувала міжурядову угоду між Україною та Великобританією про кредит на суму близько $2,3 млрд для закупівлі та спільного будівництва кораблів для Військово-Морських Сил України.

Рамковою угодою передбачається надання Україні офіційної підтримки у формі кредитів на суму, що не перевищує 1,7 млрд фунтів стерлінгів ($2,28 млрд за поточним курсом) для фінансування реалізації державного інвестиційного проекту з постачання двох протимінних кораблів, їх доставки та обслуговування, спільного будівництва 8 ракетних катерів, доставки та встановлення систем озброєння на існуючі кораблі, спільного будівництва фрегату, а також консультаційної та технічної підтримки будівництва військово-морської інфраструктури, включаючи доставку обладнання.

Офіційна підтримка Українській стороні складатиметься з позик UKEF (агенція експортного фінансування Великобританії) з експортного фінансування та банківських позик на строк до 10 років. 

Обратный звонок