Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.01.2022, опт :  A-95 — 36900 грн;  ДП — 31 390 грн;  Авто газ — 31 800 грн.   Роздрібні ціни 21.01.2022: A-95 — 31.70 грн;  ДП — 30.69 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Вартість вугілля для «Центренерго» доставленого ДТЕК привязана до імпортного паритету

центренерго

ПАТ «Центренерго» за контрактом з «Д.Трейдінг» одержує вугілля по ціні з прив’язкою до котировки АРІ2, яка актуальна на дату підписання угоди, плюс вартість фрахту 30 дол за тону, повідомила компанія ДТЕК.

Ціна вугілля є комерційною таємницею. Зафіксована в контракті ціна повністю відповідає принципу імпортного паритету, зазначили в ДТЕК.

«По нашим даним, у всіх контрактах на імпорт вугілля в Україну на теперішній час використовується прив’язка до котирувань вугілля в регіоні Амстердам-Ротердам-Антверпен», — додають в енергохолдингу ДТЕК.

Як стало відомо раніше, 22 листопада в Україну прийшов перший з семи кораблів, законтрактованих у США та Колумбії компанією Ахметова. Він доставив 60,5 тис тонн вугілля для потреб державних теплових електростанцій ПАТ «Центренерго». Ще 6 кораблів очікуються в грудні-січні з вугіллям для «ДТЕК Енерго».

«Центренерго» також вирішує питання з поставкою вугілля з Казахстану морським шляхом, оскільки Росія перекрила ж/д поставки. Всього в Казахстані було законтрактовано для «Центренерго» 660 тис тонн вугілля.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Розміcтити вакансію за 500 грн.

Для розміщення реклами та співпраці

info@energypulse.com.ua energypulse.com.ua@gmail.com
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Обратный звонок