Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

В Україні знову можуть відключати електроенергію за борги

отключать за долги

Відтепер в Україні можна офіційно відключати населенню комунальні послуги за заборгованість. Раніше обмеження чи «карантинна норма» на відключення комунальних послуг передбачалося чинним законодавством щодо умов адаптивного карантину.

Зняті обмеження на відключення житлово-комунальних послуг раніше були введені у зв’язку з розповсюдженням коронавірусної інфекції. Обмеження охоплювали період дії карантину, а також 30 днів після карантину. В цей час було заборонено нараховувати штрафи та пеню за заборгованість за «комуналку», а також відключати їх взагалі.

 З цього моменту обмеження будуть діяти лише в тих регіонах, де буде зафіксована «червона» зона.

Своєю чергою постачальники комунальних послуг можуть відновити відключення боржників через 30 днів після того, як у регіоні буде скасований «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. Це свідчить про те, що комунальники можуть відключати населенню газ електроенергії та інші види комунальних послуг за борги.

Боржники можуть відновити комунальні послуги лише у тому випадку, коли буде погашено борг, а також сплачено за послугу повторного підключення.

Дані Державної служби статистики України свідчать, що на кінець червня поточного року борги населення за житлово-комунальні послуги складають 70,6 мільярда гривень.

Обратный звонок