Укр

/

Eng
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 18.10.2021, опт :  A-95 — 35 640 грн;  ДП — 29 790 грн;  Авто газ — 30 550 грн.    Роздрібні ціни 18.10.2021: A-95 — 29.95 грн;  ДП — 28.79 грнАвто газ — 17.77 грн.   

В «Нафтогазі» заперечили інформацію про собівартість добування газу в 1 грн за м3

нафтогаз

Собівартість добування одного кубометра природного газу на українських родовищах складає приблизно 1 гривню, про це повідомив виконавчий директор НАК «Нафтогаз» Отто Ватерландер.

«Нафтогаз» міг би продавати газ на ринку по ціні більше ніж 20 грн за куб,  однак щоб забезпечити потреби населення і підприємства ТЕК газ відпускається по ціні 7 грн за куб. Як наслідок компанія заробляє 6 грн на одному кубометрі. З цих коштів платить ренту державі, здійснює інвестиції та виплачує дивіденди уряду як аукціонеру. Не може бути дискусій чи компанія заробляє гроші, однозначно заробляє, додає Отто Ватерландер.

Однак директор по інтегрованим комунікаціям «Нафтогазу» Максим Білявський опублікував заяву від імені правління, де заперечується інформація, яка була оприлюднена виконавчим директором НАК «Нафтогаз» Ватерландером.

В заяві повідомляється, що цифри по собівартості газу не відповідають дійсності. Таких даних не має ні в одному документі компанії.  НАК «Нафтогаз» обіцяє опублікувати актуальну інформацію про собівартість видобування газу у фінансовій звітності за перше півріччя.

Як повідомлялося раніше, в лютому на посаді в. о. міністра енергетики теперішній голова НАК «Нафтогаз» Юрій Вітренко оцінював собівартість добування газу приблизно 2,6 грн за куб.

Раніше стало відомо, що виконавчий директор «Нафтогазу» Отто Ватерландер повідомив про бажання завершити кар’єру в компанії через незгоду з політикою голови правління Юрієм Вітренко.

Обратный звонок