Укр

/

Eng
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 27.10.2021, опт :  A-95 — 36 440 грн;  ДП — 30 390 грн;  Авто газ — 31 650 грн.   Роздрібні ціни 27.10.2021: A-95 — 30.89 грн;  ДП — 29.79 грнАвто газ — 17.99 грн.   

В мережі АЗС БРСМ пройшли обшуки

брсм обшуки

Співробітники податкової міліції ДФС України провели серію обшуків на автозаправних станціях відомої мережі БРСМ.

В результаті слідчих дій на АЗС були виявлені документи, які підтверджують постачання неякісного палива в мережу автозаправних станцій. Реалізація палива, яке не відповідає вимогам державних стандартів України припинилася, триває досудове розслідування, повідомляє служба ДФС.

Компанія «БРСМ-Нафта» на офіційній сторінці в «Фейсбук» підтвердила, що, починаючи з 26 серпня, Державна фіскальна служба України проводила обшуки на шести автозаправних станціях в Києві.

«БРСМ-Нафта» повідомляє, що звернулася до Ради бізнес-омбудсмена з проханням допомогти вирішити ситуацію з незаконним блокуванням мережі АЗС правоохоронними органами.

В «БРСМ» наголошують, що обвинувачення в фальсифікації палива – це порушення презумпції невинуватості і навіть Державна фіскальна служба України не може засвідчити факт правопорушення без рішення суду.

На сьогодні мережа «БРСМ-Нафта» налічує 210 АЗС на території України.

Обратный звонок