Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Уряд передав в управління Нафтогаз Тепло дві ТЕЦ на Львівщині

новояворівська тец

На сайті Кабінету Міністрів України є інформація про погодження передачі в управління ТОВ «Нафтогаз Тепло» арештованого майна єдиних майнових комплексів Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ у Львівській області.

Процеси передачі має забезпечити АРМА, щоб усунути ризики переривання роботи обох ТЕЦ. Водночас ТОВ «Нафтогаз Тепло», Міністерство енергетики, Міністерство розвитку громад та територій,Національна комісія мають забезпечити допомогу в усуненні ризику.

Рішення Кабміну прийняте у рамках особливого порядку відбору управителів дозволяє налагодити управління об’єктами критичної інфраструктури. Такиц механізм став можливим завдяки нещодавно ухваленому Парламентом законопроекту 5309, який змінює Спеціальний закон про АРМА.

Підприємство Групи Нафтогаз ТОВ «Нафтогаз Тепло» звернулося до Львівської обласної державної адміністрації для сприйняття передачі в управління компанії теплових мереж міста Новояворівська. Адже майно арештоване за рішенням суду, але досі не передане АРМА в управління «Нафтогаз Тепла».

Обратный звонок