Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Уряд передав «Нафтогазу» шість ТЕЦ та прийняв ряд рішень енергетичної безпеки

тец нафтогаз

На своєму засіданні, яке відбулося в середу 4 серпня, Кабінет міністрів У країни прийняв ряд рішень спрямованих на вирішення питань енергетичної безпеки держави.

Одним з перших розглянутих питань був проект стратегії енергетичної безпеки на період о 2025 року. Після активного обговорення, документ було схвалено. За словами Дениса Шмигаля, цей документ є комплексним,  який містить у собі  аналіз загроз із визначенням їх критичності та ідентифікує пріоритети забезпечення енергетичної безпеки, викладено стратегічний вибір, цілі та завдання, спрямовані на запобігання виникненню ситуацій, які несуть загрози  енергетичній безпеці України.

Ще одним рішенням, яке прийняв КМУ в руслі забезпечення енергетичної безпеки держави стала передача до сфери управління НАК «Нафтогаз України» шести державних енергогенеруючих  кампаній.

Головною метою прийняття такого рішення було  вирішення питання безперебійної роботи ТЕЦ , як основного питання у процесі підготовки до опалювального сезону. В Уряді вважають, що «Нафтогаз» здатний вирішити поставлене завдання.

У повідомлені Уряду йдеться, що Фонд Держмайна має у місячний термін має передати до статутного капіталу НАК «Нафтогаз України єдиного майнового комплексу ДП «Севєродонецька теплоектроцентраль», а також  пакети 99,9 %  акцій АТ «Дніпровська ТЕЦ», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», АТ «Криворізька теплоцентраль», АТ «Херсонська ТЕЦ», АТ «Одеська ТЕЦ». Прийняте Урядом рішення передбачає виключення цих енергогенеруючих компаній зі списку на приватизацію.

Обратный звонок