Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 29.11.2021, опт :  A-95 — 37400 грн;  ДП — 31 690 грн;  Авто газ — 31 900 грн.   Роздрібні ціни 29.11.2021: A-95 — 31.80 грн;  ДП — 30.59 грнАвто газ — 18.89 грн.   

Уряд Німеччини не бачить загрози у сертифікації «Північного потоку 2»

северный поток

Мінекономіки ФРН надало Федеральному мережевому агентству офіційний висновок, в якому зазначається, що сертифікація оператора «Північного потоку 2» не буде загрожувати безпеці постачання природного газу до Німеччини та інших країн ЄС.

У пресслужбі НАК «Нафтогаз України» повідомляють, що Мінекономіки Німеччини прикладає перелік країн, з якими були проведені консультації, Україна в цьому переліку відсутня.

Глава правління «Нафтогазу» Юрій Вітренко критично поставився до рішення німецького міністерства.

Зокрема у своєму дописі пан Вітренко наголосив, що Україна – одна з головних країн-транзитерів газу в ЄС, яка має резервні потужності та сховища на відміну від «Північного потоку 2».

Також він відзначив, що сертифікація «Північного потоку 2» може призвести до критичної залежності Німеччини та інших країн ЄС від постачання газу через цей газопровід. А ще можуть виникнути небезпеки, пов’язані з мілітаризацією та зростанням напруги у Балтійському морі, через яке проходить газопровід.

→ Підписуйтесь на телеграм канал гарячих новин енергетики України / світу ←

Обратный звонок