Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.01.2022, опт :  A-95 — 36900 грн;  ДП — 31 390 грн;  Авто газ — 31 800 грн.   Роздрібні ціни 21.01.2022: A-95 — 31.70 грн;  ДП — 30.69 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Укртранснафта» шукає замовників на транспортні послуги нафтопровода «Самара-захід»

укртранснафта

На сайті АТ «Укртранснафта» оголосили про пошук потенційних постачальників палива для його подальшого транспортування магістральним нафтопродуктопроводом «Самара – Західний напрямок» (СЗН). Заявки від потенційних замовників послуг будуть прийматися до 30 грудня 2021 року.

У компанії зазначають, що потенційним замовникам транспортування товариство висуває вимогу – замовник послуг повинен гарантувати наявність у своєму розпорядженні технологічного обсягу нафтопродукту 70-140 тис. т, який буде повернений після закінчення терміну дії договору упродовж 1-3 міс., або викуплений компанією для потреб.

Крім цієї основної вимоги компанії назвала ще п’ять критерії згідно з якими буде проходити відбір заявок потенційних замовників послуг транспортування. Серед них гарантування: замовлення на транспортні послуги мінімум на 1 рік на умовах «качай або плати»; що по нафтопродуктопроводу буде проходити щонайменше 100 тис. т нафтопродуктів на місяць; оплати транспортування за умови 100% передоплати вартості послуг. А також зобов’язання зі сторони замовника щодо страхування ризиків втрати нафтопродуктів у випадку зловмисного пошкодження СЗН і надання інформації про кінцевих бенефіціарів компанії-замовника.

 Тарифи на транспортування територією України, у разі відповідності замовника п’ятьом критеріям без урахування ПДВ і в залежності від маршруту транспортування становлять від 7 до 15 доларів за т.

У разі якщо невідповідності замовника критеріям обсягів транспортування нафтопродуктів тарифи на послуги будуть обговорюватися окремо.

Розміcтити вакансію за 500 грн.

Для розміщення реклами та співпраці

info@energypulse.com.ua energypulse.com.ua@gmail.com
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Обратный звонок