Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Укртранснафта» домовилася про постачання дизпалива по «трубі» з Росії

укртранснафта

У пресслужбі компанії повідомили, що АТ «Укртранснафта» отримало необхідні документи для здійснення управління та постачання дизельного палива по магістралі «Самара-Західний напрямок».

Так, Державна митна служба 14 і 15 вересня надала «Укртранснафті» реєстрацію створення зон митного контролю на терміналах у Смизі та Новоград-Волинському.

У повідомленні зазначається, що підприємство абсолютно готове до надання послуг з транспортування дизпалива для потреб внутрішніх замовників, а також запрошує потенційних постачальників ресурсу до співпраці.

АТ «Укртранснафта» підписала договір з АРМА на управління часткою нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок», яка належить Україні терміном на 5 років. Згідно з цим компанія бере на себе зобов’язання щодо транспортування, зберігання, перевалки на автомобільний і залізничний транспорт нафтопродуктів.

Крім цього упродовж 5 років підприємство повинно задовольняти дохід держави у розмірі не менше 1,1 мільйона гривень щомісяця від управляння магістраллю.

Для цього у компанії був створений спеціальний департамент, до нього увійшли провідні фахівці з транспортування нафтопродуктів магістральними трубопроводами з «Укртранснафти» та ТОВ «ПрикарпатЗахідтранс».

Обратный звонок