Укр

/

Eng
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 27.10.2021, опт :  A-95 — 36 440 грн;  ДП — 30 390 грн;  Авто газ — 31 650 грн.   Роздрібні ціни 27.10.2021: A-95 — 30.89 грн;  ДП — 29.79 грнАвто газ — 17.99 грн.   

«Укргідроенерго» отримав $211 млн кредиту на встановлення систем накопичення енергії та СЕС

укргідроенерго

Міжнародний банк реконструкції і розвитку та Фонд чистих технологій виділять «Укргідроенерго» кредитні кошти на суми 177 млн дол та 34 млн дол  відповідно на системи накопичення енергії (energy storage) та СЕС.

Угода була підписана в Кабінеті міністрів 13 серпня генеральним директором ПрАТ «Укргідроенерго» Ігорем Сиротою та регіональним директором Всесвітнього банку по справах країн Східної Європи Арупом Банерджі.

Кредити були надані в рамках здійснення проекту «Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі». Фінансування виділили на установку 197 систем накопичення електричної енергії разом з сонячними батареями  на ГЕС «Укргідроенерго», зокрема на Кременчуцькій ГЕС, на Київській ГАЕС, на Середньодніпровській ГЕС, на Канівській ГЕС та Дністровській ГЕС, додають в компанії.

Встановлення гібридних систем для виробництва енергії вирішить цілий ряд завдань, які стоять перед енергосистемою. В першу чергу, це підвищення надійності системи. Також це посприяє інтеграції української енергосистеми в європейську мережу ENTSO-E, повідомляє голова «Укргідроенерго» Ігор Сирота.

Загальна потужність систем накопичення електроенергії на п’яти ГЕС буде складати приблизно 212 МВт, а фотоелектричних установок – 64 МВт. ПрАТ «Укргідроенерго» має намір реалізувати проект до 2024 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Обратный звонок