Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Укргазвидобування» відкрило нові великі поклади природного газу на Харківщині

укргазвидобування

У четвер, 2 грудня, АТ «Укргазвидобування», що входить до групи «Нафтогаз України», у своєму пресрелізі повідомило, що було відкрито Моспанівське родовище природного газу в Харківській області з прогнозними ресурсами газу до 5 млрд кубометрів газу.

За підсумками пошуково-розвідувальних робіт можна зробити висновок, що родовище має високу перспективність. Підтвердженням цього є наявне неподалік Волохівське родовище, яке вже знаходиться у стадії розробки.

Свердловина, завдяки якій було відкрито родовище, сягає у глибину 4150 м, наразі забезпечує видобуток 239 тисяч кубометрів газу на добу.

Наведені у пресрелізі слова директора дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобуток» Олександр Романюк свідчать про те, що у 2019 році на цій ділянці була проведена 3D-сейсміка, на основі якої побудували структурно-тектонічну модель площі. Потім геологи, застосовуючи ймовірнісні методи оцінки ресурсної бази, а також сучасні методики прогнозу пастки, визначили місцеперебування та глибину свердловини. Внаслідок успішного буріння було отримано значний добовий дебіт і новий перспективний актив.

На цей момент компанія визначила 10 найперспективніших площ, які дозволять наростити запаси українського газу. Для цього розроблено прискорену програму геологорозвідувальних робіт на майбутні три роки. До того ж «Укргазвидобування» вкладається у розвиток свого ресурсного портфеля, зокрема беручи участь в аукціонах.

Обратный звонок