Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Укренерго» проведе резервний аукціон для імпорту-експорту електроенергії з РФ та Білорусі

експорт електроенергії

На сайті НЕК «Укренерго» з’явилося повідомлення про проведення аукціону із розподілу доступу до пропускної спроможності міждержавних перерізів на листопад 2021 року. Процедура відбудеться 27 жовтня за резервним механізмом. Деталі аукціону, а також місце його проведення будуть оголошені додатково.

Аукціон з розподілу пропускної спроможності, повинен був стартувати 22 жовтня, але він був скасований рішенням Окружного адміністративного суду Києва від 22 жовтня за позовом ДТЕК «Західенерго».

На цьому аукціоні, повинна була розподілятися пропускна спроможність для імпорту електроенергії з РФ та Білорусі, заборона на яку спливає 31 жовтня. НКРЕКУ поки що не ухвалила рішення про продовження заборони на імпорт ресурсу.

Якщо НКРЕКУ не ухвалить рішення про заборону імпорту з країн-не членів Енергетичного Співтовариства, на яке передбачене законодавством право, перешкоди для такого імпорту автоматично зникнуть. У разі якщо заборона буде продовжена, «Укренерго» скасує результати аукціону у цій частині, а компаніям, які викупили доступ до перерізів із цих напрямків, буде повернуто сплачені кошти.

→ Підписуйтесь на телеграм канал гарячих новин енергетики України / світу ←

Обратный звонок