Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Україна тимчасово відключиться від енергосистеми Росії та Білорусі

енергосистема України

В лютому Україна тимчасово відключиться від енергосистеми Росії та Білорусі для тестування роботи в ізольованому режимі, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у ВРУ під час «години питань до уряду».

Енергосистема України

В лютому під час зимових максимумів навантаження запланована тестова робота в ізольованому режимі енергосистем України та Молдови.

Передбачено проведення системних випробувань роботи енергосистеми України та Молдови в складі єдиного блоку регулювання в ізольованому від синхронної зони країн СНД та Балтії режимі, —
відзначив Шмигаль

Прем’єр додав, що Україна проводить активну роботу для інтеграції об’єднаної енергосистеми України з європейською материковою системою ENTSO-E.

Україна дотримується взятих на себе зобов’язань для повної інтеграції, яка дасть реальну енергетичну незалежність та можливість відділитися від енергосистем Росії та Білорусі», — підкреслив прем’єр-міністр

Крім того, Денис Шмигаль наголосив що зміна енергосистем зменшить вплив Росії на енергетичну безпеку України та Європи.

Раніше повідомлялося, що в листопаді минулого року Україна та Молдова розпочали підготовчі роботи для від’єднання від енергетичних систем Росії та Білорусі.

Обратный звонок