Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Україна чекає від США та Німеччини конкретних гарантій щодо «Північного потоку 2»

мзс

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наголосив, що США та Німеччина повинні поквапитися у наданні реальних гарантій щодо «Північного потоку 2», адже Росія наразі вже створює тиск на газовому ринку Європи.

Такими думками поділився глава МЗС Кулеба під час онлайн-брифінгу, який відбувся у четвер у Києві.

Пан Кулеба на брифінгу зазначав, що позиція України, що до ситуації яка склалася навколо «Північного потоку 2» залишається непохитною. Наші партнери чують та знають про пропозиції, які вносимо, але поки що не приймаються рішення. Ми не виходимо із переговорів, використовуємо виключно «дружній» тиск на наших партнерів, адже наразі саме той час, коли необідні конкретні гарантії, а не словесні запевнення. Адже це питання не вимагає зволікання, оскільки РФ «перейшла до конкретних дій»» і ціна на газ в Європі значно зросла.Тому, ми вважаємо, що саме зараз час для дій з боку США, Німеччини.

А Україні та інші країни Центральної Європи готові діяти спільно з Німеччиною та Штатами.

Обратный звонок