Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Тільки 56% виробників тепла уклали договори на постачання газу з «Нафтогазом»

виробники тепла

У четвер, 16 вересня департамент інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України» повідомив, що 601 виробник тепла уклав з ГК «Нафтогаз Трейдинг» трирічні договори на постачання газу. Це майже 56% підприємств, що отримували газ від НАК «Нафтогаз» минулого опалювального сезону.

З моменту останнього оприлюднення інформації, 26 серпня, кількість підприємств, які уклали договори зросла приблизно на 22%.

Але такі показники, на думку НАК, фактично за місяць до початку опалювального сезону залишаються доволі низькими.

До числа найменш активних областей по укладанню договорів входить Закарпатська, Луганська, Полтавська, Харківська та Одеська. А от Волинська та Хмельницька області є абсолютними лідерами процесу, у цих регіонах всі виробники тепла, які співпрацювали з НАК минулого року, уклали нові оговори.

У компанії нагадав, що спотова ціна на природний газ в Україні більш ніж у 2 рази перевищує пропозицію «Нафтогазу» у межах трирічних контрактів для ТКЕ та ОСББ з власними котельнями.

«Нафтогаз Трейдинг» у зв’язку з доволі низькою активністю укладання договорів, звертається до ТКЕ та ОСББ з власними котельнями з проханням поквапитися з подачею заявок на укладання контракту або прискорити пошук альтернативних постачальників природного газу. Споживачам компанія радить перевірити наявність у своїх виробників тепла договорів на постачання газу, що є необхідною умовою для своєчасного входження підприємства в новий опалювальний сезон.

Обратный звонок