Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

США просять покупців СПГ в Азії відмовитися від нього заради Європи

СПГ

Адміністрація США, яка побоюється скорочення постачання російського газу до Європи у разі загострення ситуації навколо України, крім виробників газу звернулася до його найбільших покупців у пошуках ресурсів для їхнього перенаправлення до Європи, повідомляє Інтерфакс.

СПГ

Агентство Bloomberg повідомляє, що команда Джо Байдена на чолі з радником Держдепартаменту з енергетичної безпеки Амосом Хохштейном звертається до споживачів газу по всьому світу з проханням відмовитись від постачань, які можна було б перенаправити до Європи.

Bloomberg повідомляє про переговори з Китаєм (найбільший покупець ЗПГ у світі), чиновниками Японії, Південної Кореї, Індії.

Білий дім також звернувся до виробників газу, включаючи Катар, Нігерію, Єгипет, Лівію та компанії, що працюють в Алжирі, з проханням збільшити виробництво у разі початку бойових дій. Адміністрація Байдена також консультувалася з нафтогазовими компаніями, включаючи Chevron та ExxonMobil

На відміну від нафти, на світовому ринку природного газу мало незадіяних потужностей, і жоден виробник не повідомляв, що може збільшити виробництво за короткий термін, зазначає агентство. Міністр енергетики Катару Саад бен Шеріда аль-Каабі напередодні заявив:

Обсяги газу, необхідні ЄС, не можуть бути замінені ніким в односторонньому порядку, без порушення постачання в інші регіони світу. Енергетична безпека Європи потребує колективних зусиль багатьох сторін

Обратный звонок