Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

США продає частину запасу нафти для стабілізації цін

импорт нефтепродуктов

Президент США Джо Байден дав розпорядження Міністерству енергетики США задіяти 50 млн барелів нафти зі стратегічного нафтового запасу. Рішення було прийнято з метою знизити ціни для американських споживачів і забезпечити постачання ресурсу у світі у період виходу з пандемії. Про це повідомили у Білому домі.

У повідомленні також зазначається, що завдяки лідерству президента Байдена та його роботі з країнами по всьому світу рішення вдалося ухвалити у координації з іншими найважливішими країнами-енергоспоживачами, зокрема з Китаєм, Індією, Японією, Південною Кореєю та Великобританією.

Водночас у пресрелізі адміністрації президента США висловили занепокоєння того що, попри зниження цін на нафту не зменшуються ціни на паливо для споживачів.

Крім того, Білий дім нагадав про відданість досягненню цілей у сфері екологічно чистої енергетики, приведення до нуля шкідливих викидів в атмосферу до 2050 року та позбавлення від іноземних джерел викопного палива.

→ Підписуйтесь на телеграм канал гарячих новин енергетики України ←

Обратный звонок