Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Шольц заявив про зупинку сертифікації «Північного потоку – 2»

Шольц
Німеччина вирішила зупинити процес сертифікації «Північного потоку-2» на тлі останніх рішень Путіна. Про це заявив канцлер ФРН Олаф Шольц журналістам у вівторок, передає Укрінформ.

Шольц
 

Федеральний уряд зупиняє процес сертифікації газопроводу:

«а без цієї сертифікації «Північний потік-2» не може бути запущений», — уточнив Шольц.

Вранці вівторка канцлер, за його словами, доручив міністру економіки Роберту Габеку дати наказ Федеральному агентству з мереж зупинити процес та зробити нову оцінку безпекових ризиків енергозабезпечення з урахуванням нових факторів. Це технічне питання, але необхідне з юридичної точки зору для того, щоб процес сертифікації не відбувся, пояснив канцлер.

«У цій фазі важливо за допомогою перших санкцій запобігти подальшій ескалації і, відтак, катастрофі», — підкреслив Шольц.

Глава уряду зазначив, що енергетичне забезпечення Німеччини наразі залежить на чверть від газу, близько 50% цього газу — російський. Він також зазначив, що ФРН давно почала знижувати залежність від газу, повідомляє Бліц Info .

Берлін вивчає можливості диверсифікувати імпортні можливості. Це велике європейське завдання, додав канцлер.

Ситуація залишається дуже напруженою, російські війська залишаються там, де вони були останніми тижнями, їх вистачає для того, щоб здійснити повномасштабну агресію і «ніхто не може сказати, як буде ситуація розвиватися надалі», — сказав Шольц. За його словами, НАТО та ЄС мають діяти в цій обстановці швидко. Він підкреслив, що Берлін і партнери «не акцептує визнання» незаконних «республік».

Німеччина, за словами її лідера, хоче продовжувати бути «фінансовим стабілізатором України».

Обратный звонок