Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Шмигаль скликає засідання Ради нацбезпеки на якому можуть звільнити керівництво НКРЕКП

РНБО

На п’ятницю, 11 лютого, заплановане засідання РНБО, на якому можуть звільнити керівництво Нацкомісії, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Про це повідомляє Економічна Правда.

РНБО

Як свідчить протокол наради Антикризового енергетичного штабу від 3 лютого за підписом прем’єра Дениса Шмигаля, який є у розпорядженні ЕП, НКРЕКП рекомендували «невідкладно вжити вичерпних заходів» до комплексного врегулювання проблемних питань функціонування ринку електроенергії з метою «унеможливлення маніпуляцій із ціноутворенням».

Ввечері 4 лютого Нацкомісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запровадила обмежувальні заходи, спрямовані на подолання профіциту на ринку електроенергії та стабілізації цін.

У протоколі наради від 3 лютого Міненерго доручили з урахуванням виконання зазначеного вище завдання «опрацювати ініціювання» проведення засідання РНБО «для розгляду питання щодо надання оцінки ефективності та законності роботи НКРЕКП». І, зокрема, керівництва регулятора стосовно врегулювання цінових дисбалансів.

Нацкомосію, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, наразі очолює Валерій Тарасюк.

Обратный звонок