Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.01.2022, опт :  A-95 — 36900 грн;  ДП — 31 390 грн;  Авто газ — 31 800 грн.   Роздрібні ціни 21.01.2022: A-95 — 31.70 грн;  ДП — 30.69 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Шебелинський НПЗ перейшов на виробництво дизеля із покращеними властивостями

Шебелинський НПЗ

Шебелинський НПЗ (Šhebel) почав виробляти дизель з покращеними низькотемпературними характеристиками. Про це повідомив у своєму пресрелізі НАК «Нафтогаз України»

У повідомленні зазначається, що у межах планово-попереджувального ремонту (ППР) на нафтопереробному заводі було оновлено каталізатор реактора гідроочищення та налагоджено виробництво дизельного палива з покращеними властивостями.

Компанія зазначила, що виконаний комплекс робіт дозволить підвищити на НПЗ якість технологічних процесів, оптимізувати витрати шляхом використання енергоефективних технологій, а також збільшити продуктивність роботи заводу.

Директор з комерційних питань АТ «Укргазвидобування» (дивізіон «нафта» Shebel) Сергій Федоренко наголосив, що ППР – є невіднятною умовою надійної безперебійної роботи обладнання, а також запорука безпечних умов праці для співробітників та мінімізація ризику виникнення аварійних зупинок.

→ Підписуйтесь на телеграм канал гарячих новин енергетики України / світу ←

Розміcтити вакансію за 500 грн.

Для розміщення реклами та співпраці

info@energypulse.com.ua energypulse.com.ua@gmail.com
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Обратный звонок