Укр

/

Eng
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 27.10.2021, опт :  A-95 — 36 440 грн;  ДП — 30 390 грн;  Авто газ — 31 650 грн.   Роздрібні ціни 27.10.2021: A-95 — 30.89 грн;  ДП — 29.79 грнАвто газ — 17.99 грн.   

РГК успішно провели водневі випробування на газовому обладнанні

РГК

РГК (Регіональна газова компанія) у Чугуєві (Харківська область) успішно провела випробування із закачування 20% концентрації водню у суміші з природним газом у ШГРП (шафові газорегуляторні пункти).

Заступник керівника водневого проекту РГК Ігор Гоцик заявив, що ШГРП – центральна складова всієї газової системи України. З цього слідує те, що коли будуть завершені всі випробування, ШГРП будуть придатні до роботи з сумішшю водню та природного газу, внаслідок чого буде забезпечена безпека та безперебійність.

Випробування проходять у межах водневої програми компанії. Наразі тестується поведінки 20% газоводневої суміші в ШГП від заводу RGC Production.

20% концентрація водню у суміші з природним газом поки найоптимальнішою сумішшю для нинішньої моделі газорозподільної системи України. При підвищенні концентрації водню спостерігається падіння тиску і витоку.

Раніше аналогічні випробування успішно завершилися на полігоні у Житомирській області.

Тести триватимуть місяць на полігонах в п’яти областях України. Нагляд за процесом тестування продукції RGC Production проводить світовий лідер у сертифікації та контролю якості процесів і продуктів Bureau Veritas.

Обратный звонок