Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

РГК успішно провели водневі випробування на газовому обладнанні

РГК

РГК (Регіональна газова компанія) у Чугуєві (Харківська область) успішно провела випробування із закачування 20% концентрації водню у суміші з природним газом у ШГРП (шафові газорегуляторні пункти).

Заступник керівника водневого проекту РГК Ігор Гоцик заявив, що ШГРП – центральна складова всієї газової системи України. З цього слідує те, що коли будуть завершені всі випробування, ШГРП будуть придатні до роботи з сумішшю водню та природного газу, внаслідок чого буде забезпечена безпека та безперебійність.

Випробування проходять у межах водневої програми компанії. Наразі тестується поведінки 20% газоводневої суміші в ШГП від заводу RGC Production.

20% концентрація водню у суміші з природним газом поки найоптимальнішою сумішшю для нинішньої моделі газорозподільної системи України. При підвищенні концентрації водню спостерігається падіння тиску і витоку.

Раніше аналогічні випробування успішно завершилися на полігоні у Житомирській області.

Тести триватимуть місяць на полігонах в п’яти областях України. Нагляд за процесом тестування продукції RGC Production проводить світовий лідер у сертифікації та контролю якості процесів і продуктів Bureau Veritas.

Обратный звонок