Укр

/

Eng
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 27.10.2021, опт :  A-95 — 36 440 грн;  ДП — 30 390 грн;  Авто газ — 31 650 грн.   Роздрібні ціни 27.10.2021: A-95 — 30.89 грн;  ДП — 29.79 грнАвто газ — 17.99 грн.   

РГК готує газові мережі до біометану в трьох областях прийому

ргк

В прес-службі регіональної газової компанії повідомляють, що газорозподільні мережі у Вінницькій, Хмельницькій та Чернігівській областях готують до використання біометану. Оператори ГРС, що працюють під брендом РГК в трьох областях, отримали від біоенергетичних асоціації України (UABIO) пропозиції і технічні параметри для підключення до газорозподільних мереж чотирьох біометанових заводів.

Глава департаменту стратегічного розвитку Станіслав Казда заявив, що таке рішення дозволить реалізувати потенціал компанії, контролювати якість газу, не допустити перебоїв с постачанням.

У Вінницькій області оператор ГРС готує до підключення до мереж два біометанові проекті потужність яких близько 20 млн куб.м газу на рік. У Хмельницькій та Чернігівській областях цей показник — 30 млн куб.м — для двох виробників біометану.

Біометановий потенціал України — до 8 млрд куб. м в рік. Найближчим часом планується підключення до мережі всіх проектів, які займаються виробництвом газу.   РГК і UABIO з травня 2021 року співпрацюють в рамках підписаного Меморандуму. Договір спрямований на розвиток використання синтетичних газів і напрацювання технологій в рамках European Green Deal для інтеграції з європейськими ринками.

З серпня 2020 року РГК разом з інститутом НАН України та державними університетами досліджує роботу газових мереж з воднем і його сумішами на п’яти спец полігонах. У жовтні 2020 року РГК увійшла в European Clean Hydrogen Alliance, який працює під егідою Єврокомісії.

РГК — сервісна компанія, яка розробляє інноваційні рішення, покращує якість обслуговування та впроваджує європейські стандарти.  Включає 20 газорозподільних компаній, які обслуговують 250 тис. Км газопроводів і 8 млн клієнтів.  

Обратный звонок