Укр

/

Eng
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 18.10.2021, опт :  A-95 — 35 640 грн;  ДП — 29 790 грн;  Авто газ — 30 550 грн.    Роздрібні ціни 18.10.2021: A-95 — 29.95 грн;  ДП — 28.79 грнАвто газ — 17.77 грн.   

Рада планує запустити ринок систем накопичення енергії

СИСТЕМА ХРАНЕНИЯ ЕНЕРГИИ

В п’ятницю на засіданні Комітет ВР по питанням енергетики та ЖКГ підтримав для прийняття за основу допрацьований членами комітету законопроект про внесення змін в окремі закони України стосовно розвитку систем накопичення енергії.

Автором законопроекту є народний депутат Юрій Камельчук («Слуга народу»). Законопроект, до якого запрошують приєднатися усіх бажаючих, в найближчий час буде зареєстровано у ВР, повідомив голова комітету Андрій Герус.

Законопроект, як надзвичайно важливий та актуальний для енергетики України, підтримали перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко та член Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  Дмитро Коваленко. Під час засідання також була підтримана пропозиція по зменшенню до семи днів терміну подачі поправок до законопроекту.

До цього у Верховній Раді України за 2021 рік було зареєстровано три законопроекти про системи накопичення енергії. Один від члена фракції «Батьківщина», та два від  членів фракції  «Слуга народу».

Обратный звонок