Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Рада планує запустити ринок систем накопичення енергії

СИСТЕМА ХРАНЕНИЯ ЕНЕРГИИ

В п’ятницю на засіданні Комітет ВР по питанням енергетики та ЖКГ підтримав для прийняття за основу допрацьований членами комітету законопроект про внесення змін в окремі закони України стосовно розвитку систем накопичення енергії.

Автором законопроекту є народний депутат Юрій Камельчук («Слуга народу»). Законопроект, до якого запрошують приєднатися усіх бажаючих, в найближчий час буде зареєстровано у ВР, повідомив голова комітету Андрій Герус.

Законопроект, як надзвичайно важливий та актуальний для енергетики України, підтримали перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко та член Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  Дмитро Коваленко. Під час засідання також була підтримана пропозиція по зменшенню до семи днів терміну подачі поправок до законопроекту.

До цього у Верховній Раді України за 2021 рік було зареєстровано три законопроекти про системи накопичення енергії. Один від члена фракції «Батьківщина», та два від  членів фракції  «Слуга народу».

Обратный звонок