Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Профільний комітет скаржиться на відсутність в базах ДФС фіскальних чеків АЗС

дфс

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради рекомендував Державній податковій службі провести перевірки міні-НЗП та АЗС. Вони будуть спрямовані на перевірку дотримання норм податкового законодавства з боку підприємств. Крім того, комітет відзначив, що у базах даних податкової служби відсутні чи надходять із затримкою фіскальні чеки видані на АЗС.

Рішення Комітету було оприлюднено 12 листопада головою Данилом Гетьманцев у телеграм-каналі.

 У документі зазначено, що була зафіксована відсутність низки конкретних фіскальних чеків виданих АЗС у сервісі Державної податкової служби України. Своєю чергою податкова пояснила, що чеки є в базі даних, але під іншою датою та часом, ніж та дата та час, які вказані на чеку. У відомстві не пояснили причину такої не відповідності.

Комітет зазначає, що потрібно встановити терміни передачі чеків виданих на АЗС інформаційними банками-есквайрами та відповідальність за недотримання цих строків або взагалі скасовувати таке посередництво.

У Комітеті вважають, що необхідно розв’язувати проблему комплексно. Тому рекомендують НБУ покращити та врегулювати роботу інформаційних есквайрів щодо термінів передачі копій чеків до служби. Вказують на необхідність врегулювати інші технічні проблеми із передачею копій фіскальних чеків від РРО до податкової.

Акцентують на відсутності якісної аналітики податкової щодо фіскальних чеків, які видаються на АЗС, але не з’являються у базах даних відомства.

Також він негативно оцінив роботу заступника голови Державної податкової служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Наталії Калініченко та керівництва департаменту електронних сервісів.

Обратный звонок