Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Прикарпаттяобленерго» зупиняє підключення нових клієнтів в Буковелі

прикарпаттяобленерго

На сайті АТ «Прикарпаттяобленерго» повідомили, що тимчасово призупиняють підключення нових клієнтів до електромереж у селах Поляниця та Яблуниця. Таке рішення було прийнято через інтенсивний розвиток туризму у цих місцях і вичерпання потужності електромереж 10-35 кВ.

У компанії відзначають, що через те, що регіон активно розвивається, а чисельність нових клієнтів зростає швидше, а ніж відбувається реконструкція електромереж. То поточна кількість підключених до електромереж споживачів є граничним і нові приєднання можуть істотно знизити якість електроенергії для наявних і нових споживачів обленерго.

Тому для того, щоб не допустити зниження якості послуг, компанія прийняла рішення призупинити до кінця 2022 року приєднання нових клієнтів до електромереж і направити всі ресурси на проведення технічного переоснащення електрообладнання.

Після проведення реконструкції очікується збільшення пропускної здатності та відновлення процедури приєднання для клієнтів.

Згідно з планом розвитку системи розподілу компанії заходи з ліквідації дефіциту потужності в цьому регіоні передбачені інвестиційними програмами «Прикарпаттяобленерго» на 2020-2022 рр.

У компанії також відзначили, що тих клієнтів, які вже уклали договір з компанією, оплатили послугу та отримати техумови, вони будуть підключені, після нарощування потужності мереж, у першочерговому порядку.

→ Підписуйтесь на телеграм канал гарячих новин енергетики України / світу ←

Обратный звонок