Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Представником США з питань «Північного потоку-2» став екс член наглядової ради Нафтогазу

Амоса Хохштайна

Президент США Джо Байден призначив представником Держдепартаменту з питань енергетики Амоса Хохштайна. Про призначення пише Axios з посиланням на свої джерела.

Відомо, що пан Хохштайн до жовтня минулого року був незалежним директором у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України» та є критиком російського газопроводу «Північний потік-2».

За даними видання, згодом свого спеціального представника для взаємодії з паном Хохштайном призначить і Німеччина.

Одне з джерел Axios зазначає, що добре, що на цю посаду призначили людину, яка має свою жорстку позицію стосовно проекту та намірів Росії у цілому. Амос Хохштайн буде докладати максимум, щоб дотримуватися ефективної стратегії з управління «загрозою».

Також видання відзначає, що люди з оточення президента Зеленського спочатку були стурбовані призначенням Хохштайна. Але у неділю джерело, близьке до президента України, повідомило Axios що українці неупереджено ставляться до пана Амоса та не сумніваються у його сумлінності.

Раніше президент США та канцлер Німеччини опублікували спільну заяву, в якій говориться про заходи щодо підтримки України, європейської енергетичної безпеки та спільні цілі щодо захисту клімату. Також у заяві сформульований ряд умов для роботи «Північного потоку-2».

Зокрема, США та Німеччина заявили, що в інтересах України та Європи продовжити транзит російського газу через Україну після 2024 року. Берлін своєю чергою зобов’язується використовувати всі наявні важелі для сприяння продовженню угоди про транзит на строк до 10 років.

Також Німеччина зобов’язується добиватися санкцій відносно Росії, якщо та буде використовувати енергію як «зброю» проти європейських країн.

Кандидат на посаду канцлера Німеччини від ХДС/ХСС Армін Лашет підтвердив готовність вживати заходів проти Росії на рівні ФРН і ЄС.

Обратный звонок