Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Представники Байдена закликають демократів не підтримувати санкції проти «Північного потоку-2»

В США представники адміністрації Байдена держсекретар Вікторія Нуланд та старший радник з глобальної енергобезпеки в Держдепі Амос Хохштейн  намагалися змінити думку законодавців-демократів, щоб ті відмовилися від підтримки санкцій проти «Північного потоку-2» під час голосування 14 січня, інформує Politico.

Для підтримки законопроекту Теда Круза про санкції проти ПП2 необхідно 60 голосів. Голосування відбудеться цього тижня і адміністрація Байдена намагається переконати демократів утриматися, написав співробітник Politico Ендрю Десідеро в twitter.

Як повідомлялося, представник Держдепу Нед Прайс повідомляв, що США проти проекту «Північний потік-2», однак санкції проти газопроводу ослаблять взаємодію США та Європи, що погіршить позицію заходу проти Росії.

Схоже, що переконання Байдена про те, що партнерство з Німеччиною та іншими союзниками має першочергове значення, вплинули на деяких демократів, відзначає Ендрю Десідеро.

В грудні республіканець Тед Круз домігся проведення 14 січня голосування про внесення поправки з санкціями проти ПП2 в обмін на те, що не буде перешкоджати затвердженню Сенатом кандидатур Байдена на посади в адміністрації.

На думку Прайса, поправка про санкції проти ПП2 не є справжньою спробою протистояти російській агресії та захистом України.

Обратный звонок