Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 29.11.2021, опт :  A-95 — 37400 грн;  ДП — 31 690 грн;  Авто газ — 31 900 грн.   Роздрібні ціни 29.11.2021: A-95 — 31.80 грн;  ДП — 30.59 грнАвто газ — 18.89 грн.   

Польська PGNiG поставить в Молдову пробний 1 млн куб м газу

PGNiC

25 жовтня 2021 року між молдовською державною компанією Energocom та польською PGNiG був підписаний контракт на пробну закупівлю 1 млн куб м природного газу. В ході тендеру, який оголосили в п’ятницю, молдовська Energocom отримала 7 пропозицій.

Пробна закупівля газу проводиться з метою перевірки можливості імпорту газу з альтернативних джерел, щоб зрівноважити тиск в системі та мати можливість постачати газ кінцевим споживачам.  Для населення ціна на газ залишиться незмінною.

Кабінет міністрів Молдови веде перемовини з «Газпромом» та Росією щодо підписання довгострокової угоди про постачання природного газу.

Партнером польської PGNiG по поставці газу в Молдову є американо-українська компанія ERU Group. Поставки газу буду відбуватися на україно-молдовському кордоні.

Компанія PGNiG дотримується принципу енергетичної солідарності, який вважає необхідною умовою нормального функціонування газового ринку в ЄС та сусідніх країнах.  Тому PGNiG вирішила прийняти участь в тендері по терміновій поставці газу в Молдову, яка не може договоритися з Росією, відзначив СЕО PGNiG Павло Маєвський.

→ Підписуйтесь на телеграм канал гарячих новин енергетики України / світу ←

Обратный звонок