Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Поліція буде охороняти енергетичну інфраструктуру під час роботи в ізольованому режимі

Енергетична інфраструктура

На період роботи енергосистеми України в ізольованому режимі понад 100 об’єктів енергетичної інфраструктури беруться під охорону, передає Енергореформа. Про це заявляють у Національній поліції України.


Енергетична інфраструктура

«Ми зараз звертаємо увагу на об’єкти інфраструктури. З сьогоднішнього дня ми перевіряємо об’єкти, у тому числі енергетичної інфраструктури. Понад 100 об’єктів енергетичної інфраструктури братимемо під охорону. Частину вже взято під охорону», – сказав заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич на брифінгу 23 лютого у Києві.

Він пояснив, що це пов’язано з тим, що із середи-четверга Україна буде експериментально відключена від електропостачання Білорусі та РФ.


«Нацполіція буде готова (реагувати) у разі якихось диверсійних чи інших атак на ці об’єкти, тому що Україна буде ізольована від енергозабезпечення інших держав», – додав він.

За словами Фацевича, охорону цих об’єктів забезпечуватимуть понад 600 поліцейських.«Поки це буде тимчасово, на період відключення, далі вже прийматимемо рішення і братимемо під постійну охорону такі об’єкти відповідними підрозділами поліції охорони», – додав заступник голови Нацполіції.

Важлива деталь:

  • «Укренерго» офіційно повідомило про роботу Об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України в ізольованому від енергосистем Росії, Білорусі та мережі ENTSO-E режимі 24-26 лютого 2022 року.
Обратный звонок