Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Північний потік 2» планують запустити 1 жовтня — Bloomberg

северный поток

Подачу природного газу через першу ділянку лінії магістрального газопроводу запланували на 1 жовтня. Про це інформує агентство Bloomberg з посиланням на джерела, які дотичні до планів російського монополіста.

Також Bloomberg відзначає, що дата фактичних надходжень газу з «Північного потоку 2» у газотранспортну систему Європу як і раніше залежать від рішення, яке прийме німецький регулятор.

Нагадаємо, що магістральний газопровід «Північний потік 2», потужність якого складає 55 млрд куб. м газу у рік простягається від компресорної станції «Слов’янськ» (Кінгісеппський район Ленінградської обл.) до балтійського узбережжя ФРН.

Першу нитку уклали в червні, а у другу – у вересні. Якщо перша нитка може бути запущена у жовтні, то можливо обидві нитки магістралі запрацюють вже через два місяці. Адже монополіст націлений на потік газу через обидві лінії під Балтійським морем до 1 грудня, відзначають джерела близькі до компанії.

«Північний потік 2» добудовується самостійно «Газпромом», адже США наклали санкції на підрядників, які були залучені до роботи.

Голова правління «Газпрому» Олексій Міллер минулого тижня заявляв, що ще до кінця 2021 року у цей опалювальний сезон ми з вами можемо поставити перший газ по газопроводу на ринок Європи. З нашої сторони створені всі необхідні умови: видобувні потужності на Ямалі та газотранспортні потужності у північному газотранспортному коридорі.

Обратный звонок