Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Північний потік — 2» не запрацює, якщо хоча б 1 російський танк перетне кордон України» — Білий Дім

США Салліван

США рішуче наголошують, якщо Росія хоч якось вторгнеться на територію України, «Північний потік – 2» не буде працювати, заявив в інтерв’ю NBC News Meet the Press радник з нацбезпеки США Джейк Салліван. У відповідь на питання про те, що називатимуть вторгненням, Салліван пригадав слова Байдена: «Якщо російський танк або російський військовий перетне кордон України, це вважатиметься вторгненням».

Салліван

Салліван не схотів коментувати позицію Німеччини по «Північному потоці – 2». Проте очікується, що це питання буде підніматися на зустрічі в Білому Домі Байдена з канцлером Німеччини Олафом Шольцем у понеділок.

Раніше повідомлялося, Олаф Шольц заявляв, що Росію чекають «величезні наслідки» у випадку вторгнення на територію України.


Німеччину критикують за відмову поставляти зброю Україні для захисту від російської агресії. В той же час міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що у випадку вторгнення Росії в Україну Німеччина готова ввести санкції проти «Північного Потоку – 2».

Раніше ми писали, що «Газпром» створив окрему компанію для продовження сертифікації «Північного потоку – 2», яка стане власником та оператором частини газопроводу.

Салліван в неділю, виступаючи на телебаченні відзначив:


«Хоча правда, що Німеччина не надіслала зброї в Україну, але після США, вона є другим донором України в Європі. Маємо 30 союзників по НАТО і різні союзники беруть на себе різні частини цього».


Раніше стало відомо, що США просять покупців СПГ в Азії відмовитися від нього і перенаправити в Європу.

Обратный звонок