Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Підприємства теплокомуненерго погрожують владі всеукраїнськими акціями протесту

Асоціація «Укртеплокомуненерго», Профспілка працівників ЖКГ та асоціація міст України звернулися до президента України Володимира Зеленського та до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з вимогою прийняти рішучі міри по вирішенню кризової ситуації в сфері теплопостачання. Якщо вимоги не будуть задоволені, підприємства ТКЕ розпочнуть всеукраїнські акції протесту.

У звернені до органів влади три великих профільних об’єднання вимагають серед іншого забезпечити  реалізацію закону  №1639 від 14 липня 2021 року про реструктуризацію боргів на ринку газу, доручити операторам газотранспортних мереж відновити постачання газу на підприємства ТКЕ, а також зняти арешти з рахунків  цих підприємств.

В зверненні також вимагається, щоб Кабмін зобов’язав ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз трейдінг» виключити з договорів про поставку газу профільним підприємствам вимоги попередньої оплати та нарахування штрафних санкцій на об’єм спожитого газу і також надання банківських гарантій.

Якщо вказані вище заходи не будуть здійснені до 1 жовтня, підприємства ТКЕ не можуть гарантувати стабільне проходження опалювального сезону, йдеться в прес-релізі.  

Метою запланованих акцій протесту буде можливість застосування економічно обгрунтованих тарифів або створення механізму компенсації збитків підприємствам теплокомуненерго з державного бюджету.

Обратный звонок