Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Переможець конкурсу на постачання газу для ОПЗ відмовилась від договору

опз

Сінгапурська компанія Dachex Shipping Pte Ltd, яка виграла конкурс на постачання газу Одеському припортового заводу (ОПЗ) за давальницьким контрактом, відмовилася підписувати договір з підприємством. Про це у Facebook повідомив перший заступник директора ОПЗ Микола Щурик.

У соціальній мережі пан Щурик написав, що розв’язка наступила набагато швидше, і, як слід було очікувати, всі заяви адміністрації ОПЗ виявилися голослівними. Мутний «Дачекс» вже відмовився від підписання договору з ОПЗ, звинувативши керівництво заводу в порушеннях домовленостей.

До того ж було опубліковано документ, в якому офіційною причиною відмови підписання договору зазначено те, що Dachex не може отримати ліцензію на постачання ресурсу.

Сінгапурська компанія вимагає, щоб ОПЗ повернув грошове забезпечення у розмірі 100 тисяч доларів. А також Dachex звинуватила представників ОПЗ у недбалості при складанні порядку проведення відбору замовника робіт з перероблювання давальницької сировини.

Сінгапурці заявили, що згідно з правилами та Кодексом газотранспортної системи, компанія повинна мати ліцензію на постачання газу, а Dachex як нерезидент не може її отримати.

«Залишається незрозумілим, навіщо АТ «Одеський припортовий завод» публічно заявляло про те, що нерезиденти України можуть нарівні з резидентами конкурувати за право бути замовником робіт з перероблювання давальницької сировини та допускало нерезидентів до участі у процедурі відбору, і тим більше визначило переможцем», – йдеться в документі.

Обратный звонок