Укр

/

Eng
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 18.10.2021, опт :  A-95 — 35 640 грн;  ДП — 29 790 грн;  Авто газ — 30 550 грн.    Роздрібні ціни 18.10.2021: A-95 — 29.95 грн;  ДП — 28.79 грнАвто газ — 17.77 грн.   

Orlen хоче викупити заправки «Укрнафти»

Orlen Укрнафти

Польський нафтовий концерн PKN Orlen зацікавлений в покупці роздрібної мережі АЗС «Укрнафта», власниками якої є НАК «Нафтогаз України» і група «Приват». Таку інформацію анонімно надав один з учасників зустрічі між представниками польського концерну, Міністерства енергетики України, МЗС і НАК «Нафтогаз України», як повідомляє видання «А-95«.

За його словами, переговори відбулися за участю 10 топ-менеджерів PKN Orlen на чолі з головою правління концерну Даніелем Обайтеком, заступника міністра енергетики України Максима Немчінова, заступника міністра закордонних справ Дмитра Сеника, генерального директора директорату нафтогазового комплексу і розвитку ринків нафти, природного газу і нафтопродуктів НАК «Нафтогаз України» Миколи Колесника та ін.

На зустрічі обговорювалося питання інвестицій в нафтопереробну галузь України, імпорту нафти, допомоги в створенні МЗНН і ряду інших. За словами учасника переговорів, українська сторона очікувала пропозицій щодо інвестицій у виробництво, але компанія Orlen зацікавлена виключно в покупці заправок «Укрнафти» по доступній ціні. Переговори між двома сторонами продовжуються.

«Укрнафта» — найбільша нафтовидобувна компанія країни. На балансі «Укрнафти» перебуває 25 бурових установок, 1 891 нафтова і 162 газових свердловини, компанії також належить 537 АЗС.

PKN Orlen — одна з найбільших в Центральній Європі нафтопереробних компаній, яка керує 7 підприємствами у Європі, включаючи ультрасучасний завод в Плоцьку. Також в управлінні PKN Orlen мережа з 2 679 АЗС. Група компаній — одна з найбільших постачальників нафтопродуктів в Україну.

Обратный звонок