Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Оператор ПСГ дозволить іноземним трейдерам торгувати нерозмитненим газом на УЕБ

запас псг

Оператор ПСГ, функції якого виконує АТ «Укртрансгаз» та ТОВ «Українська енергетична біржа» з 1 листопада представили нову послугу українських газосховищ – торгівлю нерозмитненим газом, який зберігається в режимі «митний склад».

Приймати участь в торгах можуть як резиденти України, так і нерезиденти, які користуються послугою зберігання імпортованого газу в режимі «митний склад» до 1095 днів без плати ПДВ та митних зборів, та покупці газу. Нова послуга доповнила введену раніше опцію біржових торгів розмитненим газом на внутрідобовому ринку УЕБ.

Нова послуга зберігає переваги по мінімізації документообігу та переходу торгів в онлайн. А нововведення дозволять убезпечити учасників торгів від будь-яких ризиків пов’язаних з передачею газу чи коштів. Контрагенти з непідтвердженими активами не зможуть приймати участь в торгах.

Новий сервіс дозволить торгувати газом на українській біржі закордонним трейдерам.  Українські газосховища, український ринок та технічні можливості УЕБ дозволять створити потужний український газовий хаб. Сьогодні український енергетичний біржовий ринок відкривається для Європи. Є сподівання, що це потрібні і своєчасні речі, відзначив голова біржового комітету УЕБ Олексій Дубровський.→ Підписуйтесь на телеграм канал гарячих новин енергетики України / світу ←

Обратный звонок