Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

ОГТСУ, «Нафтогаз України» та «УТГ» приєдналися міжнародного водородного проекту

водень

ОГТСУ, НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз», виконує функції Оператора ПСГ України долучилися до міжнародного проекту «H2EU+Store», який передбачає виробництво на Західній Україні «зеленого» водню та подальше його транспортування до ЄС.

У четвер, 25 листопада у Львові було підписано відповідний меморандум.

Окрім перерахованих вище компаній з української сторони меморандум підписало ТОВ «Еко-Оптіма». Зі сторони європейських партнерів підписантами виступили такі представники операторів газотранспортних систем і підземних сховищ газу, як RAG Austria AG, Gas Connect Austria GmbH, Bayernets GmbH, Bayerngas GmbH, Eustream, Nafta, Open Grid Europe GmbH.

Як було зазначено проект буде передбачати виробництво «зеленого» водню на заході України з перспективою його зберігання в сумішах або у чистому вигляді в майбутньому в місцевих сховищах. Наступним кроком стане експорт ресурсу до країн Європейського Союзу з подальшим його зберіганням в європейських сховищах і постачанням споживачам у Європі.

Для реалізації «H2EU+Store» планується створення потужностей для зберігання ресурсу в Україні та Центральній Європі, а також удосконалення наявної ГТС.

Обратный звонок