Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

«Одеський припортовий завод» зупиняє роботу через ріст ціни на газ

одеський припортови завод

Один із найбільших виробників добрив в Європі Одеський припортовий завод (ОПЗ), зупиняє свою роботу через значне зростання ціни на природний газ.

Про це повідомив попередній заступник правління Микола Щуриков на своїй сторінці в фейсбуку — «ОПЗ зупиняється, «вікно можливостей» для стабілзації заводу зачинилось»

ОПЗ вже зупинив виробництво карбаміду та зупиняє агрегати які виробляють аміак, повідомляє працівник підприємства. Через виску ціну на газ фірма «Агро Газ Трейдинг«, яка працює з ОПЗ по давальницькій схемі, відмовляється постачати газ по причині нерентабельності. Через високу ціни на газ піднялась ціна на продукцію, яка стає неконкурентною, як наслідок забиті склади карбамідом. Співробітникам ОПЗ розіслали повідомлення в вайбер, що завод шукає нову фірму давальца газу, як повідомляє видання «Страна».

На сьогодні пока тривають вихідні невідомо чого очікувати колективу підприємства, яке нараховує близько трьох тисяч працівників. Додаткової інформації від Профсоюзу підприємства не надходило.

Обратный звонок