Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Обов’язкова державна експертиза по енергозбереженню відмінена Кабміном

Кабінет міністрів України 12 січня відмінив вимогу щодо обов’язкової державної експертизи по енергозбереженню, скасувавши нормативні акти, які регламентували порядок проведення експертизи та її оплату.

В пояснювальній записці повідомляться, що це рішення було прийнято через втрату сили закону «Про енергозбереження» на підставі закону «Про енергетичну ефективність».

У відповідності до закону «Про енергозбереження» Державне агентство по енергоефективності та енергозбереженню України надавало адміністративну послугу державної експертизи по енергозбереженню, яка здійснювалася на платній основі.

Проведення державної  експертизи по енергозабезпеченню було необхідне під час управлінської, інвестиційної та правотворчеської діяльності, пов’язаної з добуванням, транспортуванням, переробкою, зберіганням та споживанням паливно-енергетичних ресурсів.

Також держекспертиза здійснювалася у випадках пріоритетного кредитування заходів по забезпеченню раціонального використання та економії паливно-енергетичних ресурсів і при одержанні дотацій, субвенцій та субсидій для організації заходів по енергозбереженню за державні кошти.

Тоді як в законі «Про енергетичну ефективність» державна експертиза по енергоефективності не передбачена. Через це, власне, її і відмінили.

Обратный звонок