Рус / Укр
Вхід
Середні ціни нафтопродуктів на 21.02.2022, опт :  A-95 — 42500 грн;  ДП — 37 190 грн;  Авто газ — 27 800 грн.    Роздрібні ціни 21.02.2022: A-95 — 34.49 грн;  ДП — 34.19 грнАвто газ — 18.79 грн.   

Новопризначений глава «ГарПоку» подав заяву на звільнення

гаранований покупець

Призначений два тижні тому на посаду директора ДП «Гарантований покупець» Вадим Уліда подав у відставку. Про це повідомило державне підприємство.

У вівторок, 30 листопада пан Уліда подав заяву на звільнення за власним бажанням. Причиною рішення стало погіршення стана здоров’я.

Вадима Уліда був призначений на посаду директора «ГарПоку» 15 листопада, після скандального звільнення попереднього глави Костянтина Петриковця.

У понеділок, 29 листопада вечері державне підприємство на чолі з паном Улідою направило до Кабміну листа з проханням проінформувати про підсумки перевірки діяльності державного підприємства щодо здійснення розрахунків з виробниками електроенергії з ВДЕ. А також надати роз’яснення щодо подальших дій щодо коштів у розмірі 3,04 млрд грн від єврооблігацій НЕК «Укренерго», які були призначені для виплат «ДТЕК ВІЕ», а наразі перебувають на рахунках «ГарПоку» після повернення їх Ощадбанком.

Нагадаємо, що «ДТЕК» єдина з 800 компаній-виробників «зеленої» електроенергії, яка так і не отримала виплати по цільових єврооблігаціях.

Своєю чергою, «ГарПок» заявив, що здійснить остаточні розрахунки після ініційованої урядом та Міненерго перевірки діяльності при колишньому керівництві.

Обратный звонок